KONST / Litografier / Färglitografi 14342038
nr 1434 2038
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Vinter vid Riddarhuset. Signerad, numrerad 16/300. Färglitografi, bildmått: 46x55, yttermått inklusive ram: 63x70 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:30:09
29/11 18:54:29
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg